20180315 135448Бути фінансово грамотним сьогодні не тільки модно, але і необхідно. У потоці великої кількості  інформації є гостра необхідність орієнтуватися і добре знати закони фінансового ринку і економіки. Вивчення таких серйозних тем виявилось, може бути цікавим і веселим, і здійснюється на заняттях курсу "Фінансова грамотність". І ось вже є перші результати.

20180315 12014715 березня команда Буцнівської ЗОШI -III ст. була запрошена  у Львівський навчально-науковий інститут ДВНЗ «Університет Банківської Справи» для урочистого вручення сертифікатів та нагород за участь у IV-му Всеукраїнському турнірі юних знавців курсу «Фінансова грамотність». Команді вручили диплом за підписом заступника міністра освіти П.К.Хобзея та два томи «Енциклопедія для банкіра». В рамках проходження заходу GLOBAL MONEE WEEK викладачами факультету банківської справи були проведені тренінги та ділова гра «Успішний фінансист», що сприяло  формуванню дружної, цікавої та веселої атмосфери. Після цього учні мали змогу ознайомитися з містом Львовом і задоволені та втомлені повернулися додому.

Щиро дякуємо організаторам за хороший настрій та нагороди, щиро дякуємо Відділу освіти за можливість дітям здійснити цю поїздку!

 

DSCF0280

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSCF0303

Additional information