20.02 2019 р. був проведений на базі Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. методичний діалог з елементами тренінгу із вчителями зарубіжної  літератури з проблеми:

«Використання технології сторітелінгу на уроках зарубіжної літератури». Вчителі мали змогу побувати на відкритому уроці в 5 класі «Ідея радості життя та відкриття світу в романі Е. Портер «Полліанна», який провела Майя Дмитрівна Смачило.

Мета  проведеного тренінгу з вчителями  була  висвітлити аспекти застосування технології «Storytelling» у навчанні, обґрунтувати вплив оповідань на формування школяра та розвиток його мовної та мовленнєвої компетенцій.

Вчителі слухали історії, коментували їх, вчилися шукати орієнтовну схему аналізу текстів,  різних за тематикою, ідейним спрямуванням та обсягом.  Сторітеллінг передбачає уміння автора історії відшукати в реальному житті той момент, ситуацію, проблему, про які він захоче розповісти. При цьому йому необхідно буде знайти оригінальну форму подачі своєї історії, щоб дійти не лише до розуму слухача, а й до його серця.

Additional information