Меню сайту

Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

Успішний проект

 

 

 

 


Шановні вчителі!

До 31.12.2013 продовжується прийом проектів на Всеукраїнський конкурс проектів «Успішний проект – 2013» в рамках програми Intel®«Навчання для майбутнього». Щороку Дирекція освітніх програм Intel в Україні оголошує конкурс «Успішний проект» за чотирма номінаціями «Навчальний проект», «Виховний проект» (метою двох номінацій є створення скарбнички проектів, які кожен вчитель разом із своїми учнями зможе використати, модифікувати, додати щось нове, інтегрувати з іншими проектами та поділитись з іншими), «Музеї комп’ютерної техніки на карті світу» (створити інтерактивну карту,  де відображені дані про  музеї комп’ютерної техніки, які буди створені в різних країнах, в різні часи, різними людьми та установами), «Соціальні ініціативи» (соціальні проекти актуальні, а ідеї та технології Інтел допомагають учням разом з вчителями рухатись вперед,привертати увагу та залучати все більше людей до вирішення проблем місцевої громади).

Для участі у цьогорічному конкурсі «Успішний проект 2013» необхідно представити авторську роботу, яка подається в три етапи:

  •  реєстрація на Wiki-сайті Програми,
  • публікація проекту на Wiki-сайті,
  •  реєстрація на офіційному сайті Конкурсу.
Кінцевий термін подання робіт до 31 грудня 2013 року.

 Три кращі проекти у кожній номінації будуть нагороджені призами від корпорації Intel та її партнерів.

Кращі конкурсні роботи будуть розміщені на українських та міжнародних освітніх веб-сайтах корпорації Intel.
Детальніше про конкурс http://project.iteach.com.ua/news/?id=52
     Запрошуємо вчителів району взяти участь у конкурсі!

 
free poker

Оголошення

Дистанційні тренінги

Реєстрація до 30 жовтня 2017 р.
Детальніше

Все для освiти

188x60 pedrpesacom banner nodots

 

Освiтні проекти

 

 

 

 


ЗНО

 

Національна гаряча лінія

logo1

Дитяча гаряча лінія

logo1

ДПА-2016