Меню сайту

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

Успішний проект

 

 

 

 


Шановні вчителі!

До 31.12.2013 продовжується прийом проектів на Всеукраїнський конкурс проектів «Успішний проект – 2013» в рамках програми Intel®«Навчання для майбутнього». Щороку Дирекція освітніх програм Intel в Україні оголошує конкурс «Успішний проект» за чотирма номінаціями «Навчальний проект», «Виховний проект» (метою двох номінацій є створення скарбнички проектів, які кожен вчитель разом із своїми учнями зможе використати, модифікувати, додати щось нове, інтегрувати з іншими проектами та поділитись з іншими), «Музеї комп’ютерної техніки на карті світу» (створити інтерактивну карту,  де відображені дані про  музеї комп’ютерної техніки, які буди створені в різних країнах, в різні часи, різними людьми та установами), «Соціальні ініціативи» (соціальні проекти актуальні, а ідеї та технології Інтел допомагають учням разом з вчителями рухатись вперед,привертати увагу та залучати все більше людей до вирішення проблем місцевої громади).

Для участі у цьогорічному конкурсі «Успішний проект 2013» необхідно представити авторську роботу, яка подається в три етапи:

  •  реєстрація на Wiki-сайті Програми,
  • публікація проекту на Wiki-сайті,
  •  реєстрація на офіційному сайті Конкурсу.
Кінцевий термін подання робіт до 31 грудня 2013 року.

 Три кращі проекти у кожній номінації будуть нагороджені призами від корпорації Intel та її партнерів.

Кращі конкурсні роботи будуть розміщені на українських та міжнародних освітніх веб-сайтах корпорації Intel.
Детальніше про конкурс http://project.iteach.com.ua/news/?id=52
     Запрошуємо вчителів району взяти участь у конкурсі!

 
free poker

Оголошення

Дистанційні тренінги

Реєстрація до 30 жовтня 2017 р.
Детальніше

Все для освiти

188x60 pedrpesacom banner nodots

 

Освiтні проекти

 

 

 

 


ЗНО

 

Національна гаряча лінія

logo1

Дитяча гаряча лінія

logo1

ДПА-2016