Меню сайту

Какой ноутбук выбрать. Какой фирмы выбрать ноутбук лучше. Какой выбрать ноутбук для работы. Скачать драйвера для видеокарты. Скачать драйвера для видеокарты nvidia бесплатно. Драйвера видеокарты для windows 7. Как начать учить Java. Какие книги java читать. Все о программирование на Java. Скачать игры для android. Лучшие игры для android скачать. Бесплатные игры для планшетов android. Интересные факты о человеке. Где найти интересные факты обо всем. Интересные факты о русских. Где найти гайд по магу wow. Самые лучшие гайды о магах wow. Аркан маг гайд для World of Warcraft. Как начать изучать язык Python. Какие книги python лучше читать. Все о программировании на python. Скачать компоненты Joomla. Самые лучшие компоненты joomla скачать. Бесплатно скачивание компонентов Joomla всех версии.

Національний проект "Відкритий світ" оголошує конкурс для вчителів iChampions

Національний проект «Відкритий світ» оголошує конкурс для вчителів України iChampions, метою якого є підвищення кваліфікації працівників освіти, здобуття ними необхідних навичок роботи з мультимедійною технікою та отримання сертифікату професійного тренера.

Взяти участь у конкурсі можуть вчителі загальноосвітніх шкіл, які:

мають досвід роботи з технікою в учбовому закладі;

здійснили низку проектів з учнями.

Участь у конкурсі дасть можливість стати провідними фахівцями в царині новітніх технологій освіти; виступати тренерами та експертами в рамках національного проекту «Відкритий світ»; приєднання до спільноти талановитих вчителів «iChampions», які отримають можливість стати викладачами програми підвищення кваліфікації працівників освіти Apple Professional Development.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету в режимі онлайн за посиланням http://www.ow.org.ua/uk-ua/techsupport/new_champ/

Прийом анкет здійснюється до 15 жовтня 2013 року.

 

Інформація про конкурс: http://www.ow.org.ua/uk-ua/ichampions/

 
free poker

Оголошення

Дистанційні тренінги

Реєстрація до 30 жовтня 2017 р.
Детальніше

Все для освiти

188x60 pedrpesacom banner nodots

 

Освiтні проекти

 

 

 

 


ЗНО

 

Національна гаряча лінія

logo1

Дитяча гаряча лінія

logo1

ДПА-2016