Конкурс “Освітні технології у початковій школі — 2013”

Метою щорічного конкурсу “Освітні технології у початковій школі” є підтримка і -популяризація кращих освітніх технологій, спрямованих на реалізацію завдань початкової школи, активізація творчого пошуку практиків і науковців.
До участі у Конкурсі запрошуємо управлінців, педагогів, наукових працівників, психологів, фахівців у сфері здоров’я, батьків та студентів.

До розгляду приймаються текстові й ілюстративні оригінальні матеріали, які не були опубліковані раніше та висвітлюють ефективні технології навчання, розвитку й виховання дітей молодшого шкільного віку (детальний опис технології та її застосування, розробки уроків, сценарії виховних заходів, результати проведення педагогічних експериментальних досліджень, добірки вправ, завдань, ігор тощо).
Матеріали разом із заявкою на участь слід надсилати на електронну або поштову адресу редакції журналу “Учитель початкової школи” (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; поштова адреса: 04053, Київ, а/с 36. Видавництво “Світич”).

Бланк заявки можна завантажити з сайту upsh.com.ua або отримати, звернувшись до редакції. Надсилаючи матеріали, не забудьте зробити позначку «На Конкурс».

 
free poker

Оголошення

Дистанційні тренінги

Реєстрація до 30 жовтня 2017 р.
Детальніше

Все для освiти

188x60 pedrpesacom banner nodots

 

Освiтні проекти

 

 

 

 


ЗНО

 

Національна гаряча лінія

logo1

Дитяча гаряча лінія

logo1

ДПА-2016