Меню сайту

Какой ноутбук выбрать. Какой фирмы выбрать ноутбук лучше. Какой выбрать ноутбук для работы. Скачать драйвера для видеокарты. Скачать драйвера для видеокарты nvidia бесплатно. Драйвера видеокарты для windows 7. Как начать учить Java. Какие книги java читать. Все о программирование на Java. Скачать игры для android. Лучшие игры для android скачать. Бесплатные игры для планшетов android. Интересные факты о человеке. Где найти интересные факты обо всем. Интересные факты о русских. Где найти гайд по магу wow. Самые лучшие гайды о магах wow. Аркан маг гайд для World of Warcraft. Как начать изучать язык Python. Какие книги python лучше читать. Все о программировании на python. Скачать компоненты Joomla. Самые лучшие компоненты joomla скачать. Бесплатно скачивание компонентов Joomla всех версии.

Перенесено дату вебінару
«Техніка проведення онлайн тестування»

Як раніше повідомлялося,

видавництво «Макміллан Паблішерз Лімітед» (Велика Британія) розробило онлайн тестування з англійської мови для учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл України. Тестування проводиться з метою перевірки рівня володіння англійською мовою відповідно до Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти (рівень В1) та підготовки до державних іспитів з англійської мови. Зважаючи на те, що 2016 рік оголошено Роком англійської мови в Україні, безкоштовне онлайн тестування з англійської мови для учнів 10-11 класів буде проводитися у період з 16 лютого по 16 березня 2016 року в усіх регіонах України.

Привертаємо Вашу увагу, що запланований на 26.01.2016 вебінар «Техніка проведення онлайн тестування» перенесено на 09.02.2016 р.

 
free poker

Оголошення

Дистанційні тренінги

Реєстрація до 30 жовтня 2017 р.
Детальніше

Все для освiти

188x60 pedrpesacom banner nodots

 

Освiтні проекти

 

 

 

 


ЗНО

 

Національна гаряча лінія

logo1

Дитяча гаряча лінія

logo1

ДПА-2016