Меню сайту

Взять ипотеку в банке. Хочу взять ипотеку без первоначального взноса. Какую лучше взять ипотеку. С чего начать изучение языка objective c. Новый язык программирования objective c учить. Язык objective c с нуля. Как зарабатывать в интернете. Учимся заработать на сайте много. Как создать сайт для заработка. Видео самоделки трактора. Самоделки трактора своими руками чертежи. Мини трактора видео самоделки.
Кредит наличными без справок. Как получить наличный кредит быстро. Выгодный кредит наличными. Какой автомобиль лучше. Какие лучшие марки автомобилей. Когда лучше покупать автомобиль. Как установить linux с нуля. Правильная настройка linux. Учимся как запустить linux. Теплый пол своими руками. Быстрый монтаж теплого пола своими руками. Отопление теплый пол своими руками. Где скачать модули Joomla. Бесплатные модули joomla скачать. Самые популярные модули для CMS Joomla.

«Вчи.ком.юа» в Тернопільському районі

DSC 006331 жовтня 2017 року на базі Мишковицької ЗОШ І-ІІІст. відбулися тренінги з проблеми «Можливості інтерактивної платформи  https://vchy.com.ua/ для самореалізації та розвитку професійної компетентності вчителя» для вчителів початкових класів та вчителів математики 5-6 класів. Тренінг провела спеціаліст по роботі з освітніми установами освітньої платформи https://vchy.com.ua/ Порицька Оксана Іванівна, тренер «Інтерактивної школи».

Метою навчання є інформування вчителів про освітні можливості платформи «Вчи.ком.юа», розгляд можливостей її використання для навчання школярів 1-4 класів. До початку нового навчального року ТзОВ «Вчи.ком.юа» поповнили курс «Математика для початкової школи» новими завданнями. Усі завдання на платформі розроблені професійними методистами і виконані в інтерактивній формі. Кожен курс використовує систему побудови індивідуальної траєкторії навчання для кожної дитини в залежності від рівня її підготовки у суворій відповідальності з Державними стандартами освіти.
З метою оптимізації освітньої платформи Вчи.ком.юа для учнів організовано вільний доступ без обмежень в навчальний час (до 16.00), а також додатковий вільний доступ (з обмеженням 20 завдань в день) у вечірній час та у вихідні дні.
Що робить платформу Вчи.ком.юа унікальною? Завдання на Вчи.юа влаштовані таким чином, щоб учень проходив курс послідовно. Виконуючи завдання, яке рекомендує динозаврик Діно, учневі відкриється нове завдання і наступний розділ. Для кожного учня, виходячи з його успіхів і помилок, формується індивідуальна траєкторія навчання. Вибирайте завдання, на яке вказує Діно і у Вас обов'язково все вийде!                                       

DSC 0048 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    DSC 0050

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC 0058

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC 0065

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG 4588

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG 4589

 
free poker

Все для освiти

188x60 pedrpesacom banner nodots

 

Освiтні проекти

 

 

 

 


ЗНО

 

Національна гаряча лінія

logo1

Дитяча гаряча лінія

logo1

ДПА-2016