Меню сайту

Какой ноутбук выбрать. Какой фирмы выбрать ноутбук лучше. Какой выбрать ноутбук для работы. Скачать драйвера для видеокарты. Скачать драйвера для видеокарты nvidia бесплатно. Драйвера видеокарты для windows 7. Как начать учить Java. Какие книги java читать. Все о программирование на Java. Скачать игры для android. Лучшие игры для android скачать. Бесплатные игры для планшетов android. Интересные факты о человеке. Где найти интересные факты обо всем. Интересные факты о русских. Где найти гайд по магу wow. Самые лучшие гайды о магах wow. Аркан маг гайд для World of Warcraft. Как начать изучать язык Python. Какие книги python лучше читать. Все о программировании на python. Скачать компоненты Joomla. Самые лучшие компоненты joomla скачать. Бесплатно скачивание компонентов Joomla всех версии.

Тренінг для керівників закладів освіти зі STEM-освіти

DSC 0125Перехід сучасної школи до компетентнісної моделі навчання та впровадження нових методичних підходів у організації навчальної діяльності учнів, підготовка учнів до розв’язання комплексних компетентнісних завдань, критичного мислення, творчості, співпраці у команді передбачає Концепція впровадження STEM – навчання.

Головна мета STEM-освіти – це реалізація державної політики з урахуванням нових вимог Закону України «Про освіту» задля посилення розвитку науково-технічного напряму в навчально-методичній діяльності на всіх освітніх рівнях створення науково-методичної бази для підвищення творчого потенціалу молоді й професійної компетентності науково-педагогічних працівників. Ключові компетентності Нової української школи гармоніюють у системі STEM-освіти, створюючи основу для успішної самореалізації особистості і як фахівця, і як громадянина. Використання провідного принципу STEM-освіти — інтеграції — дає змогу здійснювати модернізацію методологічних засад, змісту, обсягу навчального матеріалу предметів природничо-математичного циклу, технологізацію процесу навчання та формування навчальних компетентностей якісно нового рівня, якіснішу підготовку молоді до успішного працевлаштування та подальшої освіти.

29 листопада 2017 року на базі фізико-математичного факультету ТНПУ ім. В.Гнатюка відбувся І етап навчального тренінгу для директорів шкіл та заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи, заступників директорів позашкільних навчальних закладів з проблеми «STEM – освіта: шляхи запровадження, актуальні питання та перспективи», який провела кандидат педагогічних наук, доцент кафедри методики викладання інформатики Барна О.В.

Керівники мали можливість збагатитися теоретичними знаннями з проблеми, відвідати STEM – центр, обмінятися думками з проблеми впровадження STEM освіти у навчальних закладах.

DSC 0162

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC 0154

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC 0155

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC 0141

 
free poker

Все для освiти

188x60 pedrpesacom banner nodots

 

Освiтні проекти

 

 

 

 


ЗНО

 

Національна гаряча лінія

logo1

Дитяча гаряча лінія

logo1

ДПА-2016