Меню сайту

Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

Засідання дистанційної групи творчих вчителів

20180323 12152023 березня 2018 року на базі Білецької ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося засідання дистанційної групи творчих вчителів з проблеми: "Інтеграція навчання – шлях до розвитку творчої особистості".

Методистом РМК Стрийвус Н.Б. зверталась увага на те, що оновлення змісту освіти вимагає від нас вчителів розв’язання складної проблеми, як перетворити гігантський масив знань в індивідуальне надбання та знаряддя кожної особистості. Як підготувати молодь до сучасного життя, тобто формувати в неї необхідні  компетентності? Одним із способів їх формування є інтеграція навчальних дисциплін.

Інтеграція може ви20180323 102814рішити основні суперечності освіти - протиріччя між безмежністю знань і обмеженими людськими ресурсами. Міністерство освіти схиляється до думки, що нікому не можна дати освіту на засадах якоїсь окремої науки незалежно від інших наук, що інтеграція, тобто органічне поєднання відомостей інших навчальних предметів навколо однієї теми, є однією з найперспективніших інновацій.

Методистом підготовлено і прокоментовано презентацію з даної проблеми. Підготовлено методичні рекомендації для вчителів словесників району.

Вчителем української мови і літератури Мартинюк Орестою Романівною презентовано модель інтегрованих уроків

-  української літератури та англійської мови на тему: "Садок вишневий коло хати…» - перлина української та світової  ліричної поезії.;

-  української літератури та музики: «Календарно-обрядові пісні зимового циклу  «Щедрий вечір, добрий вечір!»;

-  української літератури та історії: В. Рутківський. «Джури козака Швайки» («На козацьких островах»). Творчість відомого українського письменника.Твірпро волелюбних,сміливих героїв, які вміють вистояти у складних ситуаціях.Тема боротьби українських козаків проти татарської орди.

Також Орестою Романівною підготовлено та презентовано посібник для вчителів словесності, мистецтва, класним керівникам та вчителям музики "Муза поетичного слова" про життя Соломії Крушельницької як коштовне мереживо дружніх взаємин з багатьма найвидатнішими діячами української і світової культур, з відомими українськими письменниками, поетами, яких геніальна співачка надихала на творчість.

Також для вчителів словесників району організовано екскурсію в музей

Соломії Крушельницької .

 
free poker

Все для освiти

188x60 pedrpesacom banner nodots

 

Освiтні проекти

 

 

 

 


ЗНО

 

Національна гаряча лінія

logo1

Дитяча гаряча лінія

logo1

ДПА-2016